دیپلم رسمی و فنی و حرفه ای برای هنرمندان آینه کار

 

دیپلم رسمی و فنی و حرفه ای برای هنرمندان آینه کار

استاندارد هنر آینه کاری در شش استاندارد در سال 1368و 1369 توسط اساتید سیاوش طرزی . مهدی محمدی شاهد و نماینده و دبیر کمیسیون سازمان آموزش فنی و حرفه ای مهندس موسی زمانفر تهیه و تدوین شده بود  که علاقه مندان برای آگاهی بیشتر میتوانند به سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و در سه آدرس زیر مراجعه کرد.

1)     http://research.irantvto.ir/uploads/83_133_Ostad%20kar%20Honar%20Aiine%20kari%2088.pdf

2)      http://research.irantvto.ir/uploads/83_133_Ko%20Ostad%20honar%20Aiin%20kari88.pdf

3)    http://research.irantvto.ir/uploads/83_133_kom%20ost%20hon%20ayne%202%2088.pdf

ولی درآن زمان اگر هنرمندان آینه کارامتحان میدادند فقط مدرک فنی این رشته صادر میشد

اما بعد از بازنگری مجدد در سال 1390 و تدوین و تبدیل به دو بخش آینه کار مقدماتی و آینه کار پیشرفته سعی بر آن شده که با امتحان و گذراندن دوره آینه کار مقدماتی مدرک دیپلم صادر شود و با امتحان و گذرندان دور آینه کار پیشرفته مدرک کاردانی(فوق دیپلم) صادر شود .

علاقه مندان برای آشنایی با دروس استانداردهای تدوینی جدید میتوانید به آدرسهای اینترنتی سازمان فنی و حرفه ای ذیل مراجعه کنند و از جزئیات  بیشتر آن آگاهی پیدا کنید.

1)     http://research.irantvto.ir/uploads/83_125_ayne%20kar%20moghadamti.pdf

2)    http://research.irantvto.ir/uploads/83_125_ayne%20kar%20pishraftre.pdf

البته در خصوص محل آموزش و نحوه امتحانات میتوانید از خرداد ماه سال 1391 و با شماره تلفنهای ذکر شده در لیست تهیه کنندگان استاندارد که در صفحه دوم استاندارد به آنها اشاره شده تماس حاصل نمایید.

به امید اینکه با طی کردن این دوره ها و استقبال آینه کارها و گذراندن دوره های علمی این رشته، و تدوین دوره عالی رشته هنر آینه کاری ، بتوان این رشته پر طرفدار، که از اصیل ترین رشته های هنری اسلامی و ایرانی میباشد را دانشگاهی کرد و امکان گرفتن مدرک کارشناسی (لیسانس ) را برای این قشر هنرمند فراهم ساخت.

علاقه مندان برای یادگیری و هنرمندان آینه کار  با ارسال ایمیل به نشانی : honareayenenovin@yahoo.com   و گذاشتن مشخصات کامل اعم از تصویر رونوشت شناسنامه و کارت ملی ، تلفن ثابت ، موبایل ، و سابقه کار و ذکر نام استاد خود برای کسانی که سابقه دارند . میتوانند با هماهنگی هایی که انجام خواهد گرفت در لیست اولین دوره آموزشی قرار گیرند. لازم به ذکر استکه برای جلوگیری از سو استفاده افراد سود جود ، از دادن هر نوع مبلغ نقدی و شماره حساب و غیره به دیگران و بدون هماهنگی با تدوینگران استاندارد  که شماره های آنان در استاندارد آینه کار مقدماتی و پیشرفته موجود است خود داری نمایید. همچنین از ارسال تصویرمدارک به غیراز ایمیل ذکر شده فوق الذکر خود داری نمایید

در ضمن برای آگاهی از آخرین خبرها در این خصوص و جلوگیری از سو استفاده افراد سود جو فقط به آدرسهای اینترنتی که در صفحه آخر استانداردهای آینه کار مقدماتی و پیشرفته ذکر گردیده مراجعه نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ششمین کنگره تخصصی شهدای تخریبچی(بخش دوم) مراسم رونمائی از کتابهای منتشر شده توسط موسسه انتشارات معبر نور در تاریخ 1394/12/13

  ششمین کنگره تخصصی شهدای تخریبچی (بخش دوم) مراسم رونمائی از کتابهای منتشر شده توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *