صحبت های خاکپور با تشویق خبرنگاران ژاپنی مواجه شد

 

صحبت های خاکپور با تشویق خبرنگاران ژاپنی مواجه شد

تهران – ایرنا – صحبت های محمد خاکپور سرمربی تیم ملی امید ایران در خصوص اینکه فوتبال جنگ نیست بلکه وسیله ای برای نزدیکی ملت ها است به شدت مورد تشویق خبرنگاران ژاپنی قرار گرفت.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، امروز پنجشنبه بعد از نشست خبری سرمربیان تیم های امید ایران و ژاپن در مرکز خبری ورزشگاه السد قطر ، خبرنگاران ژاپنی در گفت و گو با محمد خاکپور پرداختند و زمانی که از واژه جنگ برای بازی ایران و ژاپن استفاده کردند ، خاکپور فوتبال را جنگ ندانست و آن را وسیله ای برای نزدیکی ملت ها عنوان کرد که این جمله وی با تشویق زیاد خبرنگاران ژاپنی مواجه شد.
سرمربی تیم امید ایران تصریح کرد: بدون شک فوتبال در مدت زمان 90 دقیقه می تواند کاری را انجام دهد که سیاستمداران و دیپلمات ها باید سال ها برای آن تلاش کنند و وقت بگذارند.
وی همچنین فوتبال را مبارزه ای ورزشی دانست که برای لذت تماشاگران انجام می شود و ادامه داد: امیدواریم تماشاگران از دیدن بازی فردا لذت ببرند.

**جلسه فنی تیم فوتبال امید برگزار شد
در این جلسه که با حضور بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم امید برگزار شد، فیلم انالیز شده بازی های ژاپن نمایش داده شد و محمد خاکپور نکات فنی لازم را برای بازیکنان تشریح کرد.
آخرین تمرین تیم فوتبال امید امروز ساعت 16:30 به وقت محلی برگزار شد. تیم های فوتبال امید ایران و ژاپن فردا ساعت 17:00 به وقت ایران در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه قطر به مصاف هم می روند.

منبع خبر : http://www.irna.ir/fa/News/81930246/

 

 

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ساختمان پلاسکو

ساختمان پلاسکو  نکات مثبت از جریان پلاسکو حضور پر شور مردم در کمک رسانی و همکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *